Jesteś niezalogowany | Zaloguj
OFERTA DLA POLSKICH OBIEKTÓW

 

Internetowa baza noclegowa NOCUJ.com.pl powstała dla osób poszukujących miejsc noclegowych i wypoczynkowych oraz dla firm turystycznych. Zawiera informacje o obiektach noclegowych na terenie naszego kraju, opisuje wyposażenie pokoi, podaje niezbędne informacje o obiekcie, jego pełne dane teleadresowe, szczegółowy cennik, lokalizację na mapie oraz wiele innych interesujących turystów informacji.

Poza sezonem odnotowujemy średnio 8-15.000 unikalnych odwiedzin dziennie (wejścia z różnych komputerów). W sezonie 20-30 tysięcy dziennie. Pracujemy nad tym, aby statystyka rosła.
Bieżąca statystyka udostępniona jest na stronie głównej, na prawo od mapy.

Na dzień dzisiejszy zarejestrowało się już u nas ponad 9.500 polskich obiektów.
Ponadto udostępniamy bazę ponad 185.000 obiektów z zagranicy
(Andora Anglia Austria Belgia Bułgaria Chorwacja Czechy Dania Estonia Finlandia Francja Grecja Hiszpania Holandia Irlandia Islandia Litwa Luksemburg Łotwa Macedonia Malta Niemcy Norwegia Portugalia Rosja Słowacja Słowenia Szwajcaria Szwecja Turcja Ukraina Węgry Wielka Brytania Włochy RPA USA Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Z dnia na dzień rejestracji przybywa. Zapraszamy i Państwa.

Aby bezpłatnie przetestować naszą skuteczność, przez pierwsze pół roku, Państwa prezentacja będzie wyświetlana w wersji pełnej. Po tym czasie automatycznie zostanie ona przełączona do trybu -oferta skrócona- (tj. bez nr telefonów, zdjęć, opisu) przykład: Pensjonat SKRÓCONY, która będzie bezpłatna na stałe.
Jeśli zdecydują się Państwo wykupić u nas abonament to wówczas oferta powróci do trybu pełnego oraz zajmie wysoką pozycję na liście wyszukiwania. Zachęcamy do wyboru jak najdłuższego okresu prezentacji, aby zapewnić sobie wysoką pozycję na liście.

Baza NOCUJ.com.pl przez pierwsze pół roku bezpłatnie gwarantuje Państwu:
 • wpis z obszernym opisem, cennikiem, 12 zdjęciami, filmami
 • własną domenę www.nazwa.nocuj.com.pl,
 • dostęp do panelu edycyjnego, poprzez który zaktualizują Państwo swoją ofertę,
 • liczniki odwiedzin, zapytań oraz przejść na Państwa www,
 • miejsce na pozycjonowanej liście obiektów Państwa miejscowości (zobacz np. Kraków).
 • możliwość płatnego podwyższenia swojej pozycji w wynikach wyszukiwania (szczegóły: Wyróżnienie oraz Cennik)
Aby zobaczyć przykładową, pełną wizytówkę obiektu prosimy kliknąć tutaj

Państwa indywidualna strona umieszczona na łamach naszego serwisu, dodawana będzie do wyszukiwarek internetowych, co da wysokie prawdopodobieństwo znalezienia oferty przez potencjalnego gościa Państwa pensjonatu, hotelu czy domu wczasowego. Internet będący dziś najtańszą i najszybszą formą pozyskiwania informacji, sprzyja bowiem dotarciu z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów.

W celu samodzielnego dodania obiektu do naszej bazy prosimy przejść do zakładki Dodaj obiekt.

Jeśli nie czują się Państwo na siłach na dodanie obiektu, prosimy wskazać link do Państwa strony wraz ze zgodą na ich publikowanie, lub przesłać do nas wiadomość e-mail z danymi o obiekcie wraz ze zdjęciami. W obu przypadkach proszę podać imię i nazwisko. Wyręczymy wówczas Państwa w tych czynnościach. Na wiadomość czekamy pod adresem moderator@nocuj.com.pl.


Płatne sposoby zwiększenia odwiedzalności1. Domyślnie obiekty na liście wyszukiwania sortowane są wg terminu wygaśnięcia prezentacji. Zatem najwyżej znajdują się te obiekty, które zostały opłacone na najdłuższy okres.

Aby poprawić swoją pozycję, wystarczy przedłużyć prezentację obiektu o kolejny okres
(3, 6, 12 lub 24 miesięcy).


2. Wyróżnienie w wynikach wyszukiwania (zawsze na górze) - przykład TUTAJ
 • Wyróżnienie to element otoczony zieloną ramką, prezentujący aktywny i opłacony, lub aktywny i korzystający z portalu w okresie bezpłatnym obiekt noclegowy na szczycie wyników wyszukiwania.

 • Wyróżnienia pojawiają się w jednej z czterech kategorii poszukiwania obiektów: miejscowość, region, województwo oraz typ obiektu. Wyróżnienie zostanie wyświetlone wtedy i tylko wtedy, kiedy kryteria wyszukiwania zawierają jakąkolwiek z podanych czterech kategorii, w której w danym momencie znajduje się minimum jedno aktywne wyróżnienie.
 • W wyróżnieniu mogą się znaleźć maksymalnie 4 obiekty w jednej kategorii.
 • Termin oraz miejsce (kategoria) wyróżnienia jest definiowane przez właściciela obiektu w panelu klienta portalu on-line.
 • Cena wyróżnień kształtują się następująco (cena dotyczy 1 miesiąca):
Rodzaje wyróżnień Przykład Ceny wyróżnień
(za 1 miesiąc)
Netto Brutto
Wg miejscowości Gdynia nocuj.com.pl/noclegi/gdynia 48,78 60
Wg regionu Trójmiasto nocuj.com.pl/noclegi/trojmiasto/ 48,78 60
Wg województwa Pomorskie nocuj.com.pl/noclegi/pomorskie/ 32,52 40
Wg typu obiektu Hotele nocuj.com.pl/hotele/w-polsce/ 48,78 60
 • Jeżeli dla danych kryteriów wyszukiwania pojawi się więcej niż jedno wyróżnienie, to kolejność wyróżnień będzie uzależniona od daty. Które wyróżnienie będzie wykupione na dłuższy termin, to jest wyżej.
 • Proponowane terminy wyróżnień dla właściciela obiektu są automatycznie obliczane na podstawie dostępności w danym momencie.
 • Nie ma możliwości zamawiania wyróżnień w innym terminie niż te dostępne w danym momencie.
 • Opłata za wyróżnienie odbywa się poprzez konto, które działa na zasadzie „pre-paid”.
 • W trakcie emisji wyróżnienia nie ma możliwości wydłużenia jego trwania. Można wykupić kolejny okres po jego zakończeniu (jeśli będzie dostępny).
 • Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy. Środki można wykorzystywać tylko i wyłącznie na cele związane z aktywacją wyróżnienia dla konkretnego obiektu
 • Opłatę można uiścić poprzez Panel Klienta on-line przez płatności elektroniczne Platnosci.pl, lub przelewem bankowym za pomocą standardowego przelewu bankowego.
 • W celu wystawienia poprawnej faktury VAT proszę sprawdzić dane w panelu klienta. Jeśli adres wysyłki faktury jest inny niż dane firmy, to prosimy o wiadomość poprzez e-mail. Faktura zostanie wystawiona i wysłana po zarejestrowaniu wpłaty na koncie.
3. Reklama na stronie głównej serwisu

Jest ona emitowana w dolnej części strony głównej.
Reklama w tej postaci zawiera zdjęcie, miejscowość oraz nazwę obiektu. Jest ona jednocześnie linkiem do Państwa wizytówki w serwisie.

Opłata za emisję: 60 zł brutto za 1 miesiąc (4878 netto).

Dostępność usługi można sprawdzić w Panelu Klienta. Tam również można uiścić opłatę on-line przez płatności elektroniczne Platnosci.pl, lub przelewem bankowym za pomocą standardowego przelewu bankowego


4. Polecamy

Spośród Państwa ofert wyróżniamy propozycje, które emitujemy w dziale "Polecamy". Umieszczamy te, które przed emisją sprawdziliśmy, bądź zrobili to nasi zaufani klienci. Reklama taka emitowana jest w prawej części strony głównej serwisu. Zawiera ona zdjęcie, miejscowość oraz nazwę obiektu. Jest jednocześnie linkiem do Państwa wizytówki w serwisie.

Opłata za emisję: 60 zł brutto za 1 miesiąc (4878 netto).

Dostępność usługi można sprawdzić w Panelu Klienta. Tam również można uiścić opłatę on-line przez płatności elektroniczne Platnosci.pl, lub przelewem bankowym za pomocą standardowego przelewu bankowego


Cennik abonamentów pełnej prezentacji jednego obiektu
(prezentacja skrócona - bezpłatnie dla każdego obiektu)

Domyślnie obiekty na liście wyszukiwania sortowane są wg terminu wygaśnięcia prezentacji.
Zatem najwyżej znajdują się te obiekty, które zostały opłacone na najdłuższy okres.

Aby poprawić swoją pozycję, wystarczy przedłużyć prezentację obiektu o kolejny okres
(3, 6, 12 lub 24 miesięcy).

Jeśli zamieszczą Państwo na swojej stronie link do nas i wykupią jakąkolwiek usługę udzielimy 20% rabatu (przy płatnościach dokonywanych wprost na nasze konto bankowe).

Okres prezentacji Hotel, Zamek, Pałac,
Dworek, Spa/Wellness
Netto Brutto
Pierwsze pół roku Bezpłatnie
6 miesięcy 73,17 90
Rok 121,95 150
2 lata 211,38 260

Okres prezentacji Pensjonat, Apartament, Pokoje gościnne
Kwatera prywatna, Ośrodek wypoczynkowy,
Sanatorium, Wynajem mieszkań, Motel/Zajazd,
Akademik, Schronisko, Hostel, Kemping,
Stadnina koni, Domek całoroczny
Pole namiotowe, Obozy-kolonie-zimowiska.
Netto Brutto
Pierwsze pół roku Bezpłatnie
6 miesięcy 48,78 60
Rok 81,30 100
2 lata 146,34 180

Okres prezentacji Gospodarstwo agroturystyczne,
Dom letniskowy,
Stanica turystyczna.
Netto Brutto
Pierwsze pół roku Bezpłatnie
6 miesięcy 24,39 30
Rok 40,65 50
2 lata 73,17 90

Opłatę można uiścić poprzez Panelu Klienta on-line przez płatnosci elektroniczne Platnosci.pl lub przelewem bankowym na podane konto. W celu wystawienia poprawnej faktury VAT proszę sprawdzić dane w panelu klienta. Jeśli adres wysyłki faktury jest inny niż dane firmy to proszę zaznaczyć tę opcję w formularzu i podać ten adres. Faktura zostanie wystawiona i wysłana po zarejestrowaniu płatności na koncie, w ciągu 7 dni.


Płatność tradycyjna

Aby zapłacić w sposób tradycyjny prosimy o wpłatę na niżej podane dane:

ŻEGLARZ
ul. Chwarznieńska 47 A
81-602 Gdynia

PKO Bank Polski
15 1440 1185 0000 0000 0375 6114


W tytule przelewu proszę koniecznie wpisywać adres Państwa strony w naszym serwisie np. http://willaanna.nocuj.com.pl oraz informację za jaką usługę jest zapłata.

Dla każdej płatności jest wystawiana faktura VAT. W przypadku braku danych do faktury, będą one wystawiane i wysyłane na adres obiektu. Można je uzupełnić w Panelu klienta, w górnej zakładce "Ustawienia konta", lub przesłać je do nas e-mailem.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i życzymy wielu nowych Gości, pozyskanych za pomocą naszego serwisu.

Krzysztof Jerenkiewicz
poczta@nocuj.com.pl

Użytkowanie Serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności